O nas, salonie meblowym w Galerii Wnętrz CITY MEBLE w Gdańsku

 

Salon meblowy w Gdańsku, mieści się w Galerii Wnętrz CITY MEBLE i  specjalizuje się w kompleksowej aranżacji oraz sprzedaży wysokiej jakości mebli polskich produkowanych na wymiar oraz mebli włoskich.

Oferujemy meble skrzyniowe w różnych kolorach, z litego dębu w 20 kolorach, w lakierach na wysoki połysk, stoły i krzesła, łóżka i materace, meble wypoczynkowe z pokryciami materiałowymi i skórzanymi, a także włoskie lustra w całości wykonane ze szkła z podświetleniem LED lub bez.


Posiadamy meble do jadalni, salonu, sypialni, gabinetu, przedpokoju, garderoby wyróżniających się atrakcyjnym wzornictwem i oryginalnym stylem.


Meble te łączą komfort i wygodę użytkowania z charakterystycznym designem tworząc wspólną, elegancką i niepowtarzalną całość, docenianą i nagradzaną przez prestiżowe gremia.

Stosowane nowoczesne rozwiązania techniczne oraz starannie dobrane, wyselekcjonowane i sprawdzone materiały gwarantują funkcjonalność i trwałość mebli.

Każdy projekt jest niepowtarzalny i dopasowany do oczekiwań naszego klienta według jego indywidualnie dobranych wymiarów i wybarwień.

W ofercie naszej firmy znajdują się proste, nowoczesne, geometryczne i modułowe formy mebli,  jak i klasyczne.

Udostępniamy Państwu możliwość korzystania i wypożyczania znajdujących się w naszym salonie katalogów i próbników drewna, tkanin oraz skór.

Trojmiasto.pl - powrót na stronę główną        <<< Opinie naszych klientów na stronie  

 

 

Prawo do otrzymania zwrotu podatku od towarów i usług (TAX FREE FOR TOURISTS), zapłaconego przy nabyciu towarów w Polsce, mają wyłącznie podróżni będący osobami fizycznymi, którzy nie mają stałego miejsca zamieszkania na terytorium Unii Europejskiej. Zatem zwrot podatku może być dokonany jedynie podróżnemu zamieszkałemu w państwie trzecim.Zwrot podatku może być dokonany, jeżeli podróżny wywiezie w bagażu osobistym zakupione towary w stanie nienaruszonym poza terytorium Unii Europejskiej nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonał zakupu i urząd celny potwierdził wywóz towarów na imiennym dokumencie wystawionym przez sprzedawcę.